Правоохоронці затримали шахраїв, які отримали 900 тисяч доларів за сприяння у призначенні на посади голів Житомирської та Миколаївської ОДА. Затримані хизувались «зв’язками» з президентом Володимиром Зеленським та іншими високопосадовцями.

Про це повідомили в прес-службі Офісу генпрокурора.

Так, 25 лютого поліція та СБУ затримали групу осіб під час отримання 550 тисяч доларів. За даними слідства, загалом вони хотіли отримати від громадянина 1 мільйоні 650 тисяч доларів за сприяння у призначенні його главою Житомирської ОДА.

Вони аргументували таку можливість своїми зв’язками з президентом, прем’єром Олексієм Гончаруком та главою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

У цей же день правоохоронці також затримали чоловіка під час отримання 350 тисяч доларів за сприяння у призначенні голови Миколаївської ОДА. Затриманий обіцяв зробити це за допомогою «знайомих» в Офісі президента та уряді. Загалом він хотів отримати 3 мільйони 100 тисяч доларів.

Правоохоронці порушили справу за ч. 4 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу.

Раніше в НАБУ повідомили, що голові Фонду держмайна пропонували $5 млн хабаря за зміну директора Одеського припортового заводу.

Поділитись: