УКРАЇНА

Що зміниться у ремонті доріг і як Україні повернути 10 мільярдів міжнародних запозичень

14 червня, 2018 13:36
УКРАЇНА/Що зміниться у ремонті доріг і як Україні повернути 10 мільярдів міжнародних запозичень
Зберегти
Вигляд
Чи знайде Україна гроші, аби за два роки повернути 10 мільярдів міжнародних запозичень і як допоможе справитися із боргами продовження співпраці з МВФ — говоримо в програмі «Реформа» о 21:10 з головним редактором VoxUkraine Борисом Давиденком.

Найбільший виклик України в цьому і наступному році — повернути гроші, позичені в міжнародних партнерів, говорять провідні українські економісти.

Чи знайде Україна гроші, аби за два роки повернути 10 мільярдів міжнародних запозичень і як допоможе справитися із боргами продовження співпраці з МВФ — говоримо в програмі «Реформа» о 21:10 з головним редактором VoxUkraine Борисом Давиденком.

Також в ефірі: 

На українські дороги в 2018 році гарантовано виділять 33 мільярди гривень. Саме стільки грошей, як сподівається уряд, вдасться зібрати в Дорожньому фонді, який запрацював з початку року. 60% цієї суми отримає Укравтодор, який відповідає за дороги національного значення. Регіональні дороги і гроші на їх ремонт та будівництво (35% Дорожнього фонду) отримають обласні державні адміністрації. І 5% загальної суми підуть на безпеку дорожнього руху. З керівником Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Віктором Сасіним з’ясовуємо що зміниться у ремонті та будівництві шляхів після початку роботи Дорожнього фонду та чи з’являться в регіонах дороги після того як їх передали в управління обласним держадміністраціям?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:10. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини