Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Микола Галушко
Фото:

Facebook

Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Микола Галушко заявив, що виходить з партії, але залишиться у фракції. До Верховної Ради він обирався на 97 окрузі (Бровари).

Про це він заявив у відеозверненні до президента Володимира Зеленського.

За його словами, всі місця в списку «Слуги Народу» на місцевих виборах в його окрузі продані, а заклики боротися з корупціонерами й старими елітами — «це просто слова».

Він додав, що під час недавнього розподілу на райони «кулуарна політична гра керівництва «Слуги Народу» ледь не знищила Броварський район».

«У таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії "Слуга народу"», — заявив депутат.

Що про нього відомо?

За даними громадського руху «ЧЕСНО», Галушко закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство» та Інститут вищої кваліфікації при Київському торговельно-економічному університеті за спеціальністю «економіка».

З 1997 до 2006 року проходив службу в органах внутрішніх справ, згодом працював виконавчим директором, у компанії «ГАЛІД», основною діяльністю якого є приватні охоронні служби.

У 2017 році працював на посаді радника директора Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості УКРСПИРТ.

Був довіреною особою по 97 округу тоді ще кандидата на пост президента Володимира Зеленського на виборах. Потрапивши до Ради, став членом Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Потрапив до списку народних депутатів, які пропустили найбільше голосувань у вересні 2019 року. Також він принаймні до червня 2020-го жодного разу не виступав у Раді. Тобто, за 9 місяців роботи парламенту жодного слова ні біля трибуни, ні з місця.

Хто виходив з фракції?

Депутат Роман Іванісов приховав судимість за «зґвалтування неповнолітньої неприродним шляхом». Після того, як це стало загальновідомо, він вийшов із партії.

А ось депутатка Ганна Скороход свого часу заявила про тиск на її родину та повідомила про виплати заробітної плати народним депутатам від «Слуги Народу» «в конвертах». Незабаром з фракції її виключи.

Також з політсили вийшов Олександр Юрченко, якого суд підозрює у хабарництві за законопроєкт, пов'язаний з побутовими відходами. 

Поділитись: