На форум YES (Ялтинська європейська стратегія) у Київ приїхала американська акторка Міла Куніс, яка народилася в Україні.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Попри те, що 13 вересня на форумі виступила таємна гостя — акторка Робін Райт, відома за роллю Клер Андервуд у серіалі «Картковий будинок», 14 вересня у заході взяла участь ще одна відома гостя.

Міла Куніс народилась у Чернівцях, вона емігрувала до США разом з батьками у віці 7 років. Разом з акторкою на форум приїхав її чоловік Ештон Катчер.

Куніс і Катчер розповіли, що зустрічалися з президентом Володимиром Зеленським. На думку акторки, він насправді розумний, відданий Україні та захищатиме інтереси держави.

Катчер, своєю чергою, заявив, що в технологічному плані Україна може повторити успіх Естонії, бо люди тут талановиті. Проте він наголосив на проблемі хакерів, які мають у країні велику кіберінфраструктуру для фінансових та інших махінацій.

Актор вважає, що Україна повинна працювати над зміною цього, зокрема створити інфраструктуру та управління державою, які виключатимуть таку діяльність хакерів.

«Немає причин, чому ви не можете бути схожими на Естонію, адже таланти в технологічній сфері тут так само хороші, якщо не кращі, ніж в Естонії», — сказав він.

Також Катчер зазначив, що інвестори та іноземний капітал прийдуть в Україну, якщо вони відчуватимуть безпеку. Актор вважає, що за нової влади цього вдасться досягти.

Нагадаємо, 13 вересня на форум YES прийшли коміки зі студії «Квартал 95», які зокрема жартували про Зеленського. Президент взяв участь в одній зі сценок.

Цьогоріч темою дискусії було щастя — як українцям його досягти.

Також на форумі hromadske взяло бліц-інтерв'ю в олігарха Ігоря Коломойського.

Поділитись: