Школи Київської області, що потрапили до «червоних зон», після закінчення осінніх канікул перейдуть на дистанційне навчання.

Про це повідомив очільник Київської обласної держадміністрації (КОДА) Василь Володін.

За його словами, чи повернуться діти на навчання після відпочинку, залежить від рівня епідемічної ситуації. Водночас заклади дошкільної освіти Київщини продовжать працювати. Усього в Київському регіоні таких закладів 780, їх відвідує понад 54 тисяч дітей.

Наразі 14 дитсадків в області закрили на карантин. Рішення про тимчасове припинення роботи ухвалили члени територіальних комісій з питань ТЕБ і НС через виявлення випадків захворювання на коронавірус серед дітей чи працівників цих закладів.

Також у КОДА зазначили, що у Київській області на дистанційне навчання до 15 листопада перейшли 22 заклади професійно-технічної та 11 закладів фахової передвищої освіти. Майже 4 тисячі студентів виїхали з гуртожитків, однак ще 336 продовжують проживати там із дотриманням протиепідемічних умов.

Серед них: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, студенти, які мають статус соціально вразливих категорій, а також учні, які проходять виробничу практику на підприємствах. На час дистанційного навчання стороннім особам заборонили відвідувати гуртожитки навчальних закладів.

Яка ситуація з коронавірусом на Київщині?

Станом на понеділок, 26 жовтня, у Київській області зафіксовано 14 845 випадків зараження коронавірусною інфекцією. З них 335 людей померли від ускладнень, 7 683 людини одужали та 6 827 людей досі хворіють. Також у Міністерстві охорони здоров'я зафіксували 18 486 підозр про зараження COVID-19 з початку епідемії. 

Згідно з даними карти рівня епідемічної небезпеки на територіях України від 26 жовтня, у Київській області до «червоної зони» потрапили Бориспільський та Обухівський райони.

Поділитись: