Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що вкрай негативно ставиться до того, що депутат «Опозиційної платформи — за життя» Віктор Медведчук поїхав на відпочинок до анексованого Росією Криму.

Про це він заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Негативно ставлюся. Це надзвичайно неприйнятний крок з боку українського політика, яким він не був би, ким він не був би. Тому ставлюся до цього критично негативно», — сказав прем’єр.

Раніше ми повідомляли, що кум Володимира Путіна Віктор Медведчук разом із дружиною Оксаною Марченко поїхав на відпочинок до анексованого Криму. Ще у 2018 році він заявляв, що продовжує їздити на півострів відпочивати.

За даними «Крим.Реалії», родина Медведчука володіє в Криму бізнесом, який з’явився там вже після анексії. Дві фірми — «Таврія-інвест» та «Фірма Укрснаб» —​ у селищі Гаспра записані на Оксану Марченко.

У декларації Медведчука вказано, що Марченко також має земельну ділянку в Оползневому під Ялтою площею понад 5 тисяч квадратних метрів, а також будинок із госпбудівлями.

І ще трохи про Крим

На засіданні уряду 8 серпня вирішили тимчасового закрити КПВВ на адмінкордоні з анексованим Кримом — через погіршення епідемічної ситуації. В Криму, за даними української влади, можуть спотворювати реальні дані щодо епідемії. Таке рішення ухвалили через погіршення епідемічної ситуації і на материковій Україні.

Так, вже четверту добу поспіль в Україні фіксують рекордні показники захворюваності. На тлі цього президент Зеленський заговорив про другу хвилю епідемії і дав низку доручень, щоби протистояти їй.

Поділитись: