Працівникам передвиборчого штабу Каньє Веста оголосили, що репер вирішив відмовитися від участі у виборах президента США. Про це в інтерв’ю американському таблоїду Intelligencer повідомив один із членів команди Веста, політтехнолог Стів Крамер.

«Він вибув», — заявив Крамер, додавши, що команда передвиборчого штабу у Флориді, яка налічувала 180 чоловік, буде розпущена. У штаті Флорида Вест намагався зареєструватися як незалежний кандидат у президенти. Для цього до середи, 15 липня, йому потрібно було зібрати майже 133 тисячі підписів на свою підтримку.

Крамер так і не прокоментував Intelligencer, що саме стало причиною скасування кампанії Веста. «Не можу сказати нічого хорошого чи поганого про Каньє. Кожен має свої особисті причини ухвалювати ти чи інші рішення. Участь у президентських виборах — певно, чи не найскладніше для когось, хто взагалі про таке думає», — зазначив він.

За даними джерел таблоїда, члени передвиборчого штабу Веста були розчаровані рішенням про зняття репера з перегонів, оскільки справді вірили в його ідеї. Офіційно представники Веста і він сам поки нічого не коментували.

Ще 9 липня інший американський таблоїд TMZ з посиланням на джерела повідомив: сім'я Веста вважає, що в репера біполярний розлад, а тому всі його заяви про можливе президентство можуть бути наслідками хвороби. Офіційного підтвердження цього наразі немає.

  • 5 липня Каньє Вест заявив, що збирається балотуватися в президенти США. Вибори мають відбутися в листопаді 2020 року.
  • В інтерв'ю Forbes Вест заявив, що балотуватиметься як незалежний кандидат, а довіру до чинного президента Дональда Трампа (якого раніше підтримував) він втратив.
  • Раніше про підтримку кандидатури Веста говорив бізнесмен Ілон Маск. Після того, як Вест в інтерв'ю виступив проти вакцинування та абортів, Маск заявив, що більше не підтримуватиме репера.
Поділитись: