У штабі операції Об'єднаних сил роз'яснили деталі про обмеження на в'їзд на територію проведення операції Об’єднаних сил (територія Донеччини та Луганщини) зі сторони Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, яке діє з 28 березня.

Про це повідомляє пресцентр штабу.

Так, в'їзд на території Донецької та Луганської областей з сусідніх регіонів обмежили для осіб, які не мають там реєстрації. Обмеження діють і в зворотному порядку, тобто обмежено переміщення осіб, які зареєстровані та проживають у Луганській та Донецькій областях, на територію Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей. Мешканцям Донецької та Луганської областей рекомендують не покидати райони постійного проживання без вагомих причин.

Перетинати межі областей дозволено:

  • особам, які є перевізниками харчових продуктів, промислових товарів та товарів першої необхідності та забезпечують життєдіяльність цивільного населення;
  • представникам підприємств та організацій, що надають послуги зв’язку, на службовому автотранспорті;
  • людям, які зареєстровані на території інших областей України та працюють на підприємствах, розташованих на території Луганської та Донецької областей, або навпаки;
  • медичним працівникам, яких у разі необхідності, залучатимуть до надання допомоги з ліквідації наслідків спалаху коронавірусного захворювання;
  • працівникам засобів масової інформації, за наявності акредитації для роботи в районі операції Об’єднаних сил;
  • представникам міжнародних місій ОБСЄ, ООН та МКЧХ;
  • представникам органів військового управління, військових частин, баз зберігання, які здійснюють забезпечення продовольством та матеріально-технічними засобами в районі проведення ООС;
  • особам які здійснюють логістичне забезпечення підрозділів та служб включених до складу ООС.

Окрім цього винятки, за окремим рішенням, робитимуться у разі виникнення у громадян причин гуманітарного характеру чи за критичних життєвих обставин при наявності відповідних підтверджуючих документів.

За додатковою інформацією слід звертатися до Call-центру Об'єднаних сил: 0 (800) 50-04-10, (097) 988-90-40, (095) 127-58-52, (044) 454-44-99.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 28 березня у світі офіційно зафіксували 597 458 випадків коронавірусу, 27 370 пацієнтів померли, 133 373 — вже одужали.

За офіційними даними МОЗ, в Україні зафіксовано 311 випадків зараження коронавірусом, з них 8 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Поділитись: