Штаб кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського звернувся до Міністерства внутрішніх справ з проханням забезпечити кандидата охороною. Про це на брифінгу у Києві повідомив радник глави МВС Іван Варченко, передає «Інтерфакс-Україна».

«До першого туру, в період агітації, ми здійснювали охорону дев'ятьох кандидатів у президенти. В даний час про таку охорону звернувся штаб кандидата в президенти Зеленського, який буде у списку бюлетенів при повторному голосуванні», — заявив Варченко.

За його словами, Нацполіція взаємодіє з усіма штабами кандидатів у президенти, оскільки завдання правоохоронців — «забезпечувати комунікацію з усіма суб'єктами виборчого процесу».


Нагадаємо, у березні поліція знайшла біля офісу Зеленського обладнання для прослуховування, яке ймовірно належало СБУ. За цим фактом правоохоронці порушили кримінальну справу.

В СБУ підтвердили, що обладнання, виявлене поліцією, належить їм. Водночас спецслужба стверджує, що прослуховувала іншу особу.

Згодом в СБУ заявили, що повідомлення МВС про нібито прослуховування кандидата в президенти Зеленського є дезінформацією та дискредитацією СБУ. Також у Службі безпеки наголосили, що у МВС заздалегідь знали про здійснення таємної спецоперації СБУ і нібито зірвали її. У МВС заперечили заяву СБУ і пояснили, що нічого не знали.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 15%. 

Поділитись: