Штаби кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали угоду з Національним спортивним компексом «Олімпійський» щодо проведення дебатів.

Про це заявив речник штабу Порошенка Олег Медведєв, передає «Українська правда».

«Це тристоронній договір про оренду стадіону 19 квітня», — сказав він, однак час дебатів не уточнив.

Представник Порошенка додав, що ввечері 16 квітня штаби кандидатів мають продовжити переговори.

«Наші представники збираються обговорювати регламент цих дебатів. Поки що у нас різні бачення: одна сторона налаштована на шоу, ми — на змістовні дебати за тими питаннями, які належать до сфери конституційних повноважень президента. Напевно, ці переговори будуть важкими», — зауважив Медведєв, пише ТСН.

«Ми вважаємо, що і Суспільне телебачення і ЦВК, яка свого часу встановила проведення таких дебатів, мають відреагувати на ситуацію, що склалась і задовольнити суспільний запит на проведення дебатів і створити такі умови, щоб принаймні той кандидат, для якого дотримання закону є принципово важливим не опинявся перед вибором: піти на дебати з Зеленським на стадіон чи порушувати закон», — додали у штабі Порошенка.

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: