Світ

Штраф тенісистці Вільямс відповідав чинним нормам — Міжнародна федерація

11 вересня, 2018 13:35
Світ/Штраф тенісистці Вільямс відповідав чинним нормам — Міжнародна федерація
Зберегти
Вигляд
Міжнародна федерація тенісу заявила, що рішення судді про присудження штрафу тенісистці Серені Вільямс на турнірі US Open відповідали правилам, тож її звинувачення у сексизмі не обґрунтовані.

Міжнародна федерація тенісу заявила, що рішення судді про присудження штрафу тенісистці Серені Вільямс на турнірі US Open відповідали правилам, тож її звинувачення у несправедливості та сексизмі з боку судді не обґрунтовані.

Про це йдеться в заяві Міжнародної федерації тенісу, яку вона виголосила на тлі дискусій про інцидент колишньої першої ракетки світу Вільямс на корті міжнародного турніру.

«Суддя Карлос Рамос є одним з найдосвідченіших і шанованих суддів у тенісі. І рішення пана Рамоса відповідали чинним правилам та були підтверджені рішенням самого чемпіонату», — заявили у Міжнародній федерації.

9 вересня повідомлялося, що американська тенісистка Серена Вільямс після поразки на змаганнях US Open заявила, що суддя під час фіналу несправедливо її оштрафував, адже вона жінка. У ЗМІ виникли обурення та дискусії щодо ситуації, що склалась після фіналу.

Колишня ракетка світу номер один Біллі Джин Кінґ стала на захист Серени Вільямс, заявивши, що в великому тенісі присутні «подвійні стандарти» для чоловіків і жінок, а те, за що чоловіка вважають «відвертим», жінку вважатимуть «істеричною».

Тенісистку Вільямс оштрафували на $17 тисяч за порушення на грі та образу судді.

Тенісистка виступала у фіналі професійного чемпіонату США з великого тенісу U.S. Open. За те, що їй підказав тренер під час першого сету — Вільямс оштрафували на 4 тисячі доларів, ще три тисячі штрафу вона отримала за те, що розбила ракетку.

Наостанок, тенісистка звинуватила суддю в сексизмі та назвала його «злодієм», за що тепер вона має сплатити ще 10 тисяч доларів.

Пов`язані новини