ENRU

Шварценеггер із лялькою в руках записав звернення до ультраправих США і Трампа

Колишній губернатор Каліфорнії, актор Арнольд Шварценеггер записав відеозвернення, в якому засудив мітинг неонацистів в американському Шарлотсвілл.

Ролик опублікований у Facebook-акаунті ATTN.

Шварценеггер закликав президента США Дональда Трампа виступити з однозначною критикою подій у Шарлотсвіллі і запропонував варіант промови: «Я відмовляюся від підтримки расистів. У країні, яка перемогла армії Гітлера, немає місця для нацистських прапорів».

Відтак актор дістав фігурку Трампа і сказав їй: «Бачиш, це було не так уже й складно».

ATTN:

Колишній губернатор Каліфорнії, який народився в Австрії через два роки після закінчення Другої світової війни, розповів, як це — рости серед колишніх нацистів.

«Коли я ріс, мене оточували спустошені люди, які повернулися додому з війни, люди, які були введені в оману ідеологією режиму, який програв. І я можу сказати вам, що ці примари, яких ви обожнюєте, провели все життя в соромі, і нині горять у пеклі», — заявив актор.

У місті Шарлотсвілль, штат Вірджинія, 11 та 12 серпня відбулися протести так званих «білих націоналістів» та контр-протести, на які вийшли місцеві мешканці.

Під час однієї з демонстрацій у суботу авто в’їхало в ходу протестувальників, які виступали проти маршу націоналістів, одна людина загинула. Поліція затримала нападника.

Згодом у Шарлотсвіллі через протести та сутички оголосили надзвичайний стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страх і ненависть у Шарлотсвіллі: що відомо про сутички на марші правих у Вірджинії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram