УКРАЇНА

Сімох співробітників Охматдиту підозрюють у привласненні ліків на 8 млн грн

26 березня, 2018 15:27
УКРАЇНА/Сімох співробітників Охматдиту підозрюють у привласненні ліків на 8 млн грн
Зберегти
Вигляд
Сімох співробітників дитячої лікарні Міністерства охорони здоров'я Охматдит підозрюють у привласненні ліків на суму близько 8 мільйонів гривень.

Сімох співробітників дитячої лікарні Міністерства охорони здоров'я Охматдит підозрюють у привласненні ліків на суму близько 8 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Зокрема, розслідування встановило, що завідувачка аптечного складу з 2012 по 2015 рік привласнювала ліки під приводом їх видачі лікарні на суму близько 3 мільйонів гривень. Їй повідомили про підозру в порушенні статті про зловживання службовим становищем.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Головна лікарка Охматдиту: «Важко керувати, коли не маєш грошей на елементарне господарство»

Зазначається також, що у межах цього ж кримінального провадження прокуратура повідомила про підозру шести старшим медичним сестрам відділень дитячої лікарні, які є «матеріально відповідальними особами, наділеними повноваженнями щодо можливості отримання, зберігання та контролю препаратів, обернули на свою користь лікарські засоби на загальну суму близько 5 мільйонів гривень».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Біла халатність»: хто відповість за недбалість лікарів

Нагадаєамо, на початку червня 2017 року конкурсна комісія Міністерства охорони здоров’я України назвала Ірину Садовяк переможцем повторно оголошеного конкурсу на посаду головного лікаря «Охматдит».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про нову очільницю «Охматдиту»

Пов`язані новини