Комунальні підприємства Чернігова подавали до суду на прем'єр-міністра Олексія Гончарука та його родину через борги за комунальні послуги на загальну суму 21 тисячу гривень.

Це виявили за допомогою судових наказів Деснянського райсуду Чернігова, повідомляє «Слідство.Інфо».

Відповідно до документів, найбільше Олексій Гончарук, його брат Олег і ще одна родичка заборгували за гарячу воду. У 2012 і 2013 роках суд зобов'язав їх виплатити 8,4 та 7,8 тисяч гривень комунальному підприємству «Облтеплокомуненерго».

Також у 2011 та 2015 роках суд зобов'язав Олексія Гончарука та його родичів заплатити ЖЕКу 4 тисячі гривень. А в 2011 та 2014 році вони мали сплатити понад тисячу гривень «Чернігівгазу».

Загальна сума боргу сім’ї прем’єра за комунальні послуги складала понад 21 тисячу гривень. Зазначається, що невідомо, чи сплатив прем’єр-міністр та його рідні ці борги.

Олексій Гончарук зазначив «Слідство.Інфо», що вже 19 років не живе у Чернігові та пообіцяв зв'язатися з братом для прояснення ситуації. Зазначається, що після цього прем’єр-міністр перестав відповідати журналістам.

Олексія Гончарука призначили прем’єр-міністром 29 серпня. Він став наймолодшим прем'єром України — йому 35 років. До цього призначення був заступником керівника Офісу президента (з 28 травня 2019 року). У команді Зеленського відповідав за економічні питання та економічну політику, хоча за освітою — юрист.

Поділитись: