Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що відомство незабаром може оголосити підозру олігархові Ігорю Коломойському у справі ПриватБанку.

Про це повідомляє «24 канал».

«Ми рухаємося до того, щоб почати оголошення підозри», — сказав Ситник, відповідаючи на питання, чи буде оголошено підозру Коломойському.

Директор НАБУ додав, що залучені до слідства експерти і слідчі постійно стикаються з політичним тиском.

Нагадаємо, 7 лютого у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення керівника НАБУ Артема Ситника. Постанову підписали 216 депутатів.

Згідно з законом про НАБУ, Рада може звільнити директора цього відомства за наявності підстав та за пропозицією не менш як третини народних депутатів.

Група депутатів Європарламенту розкритикувала спроби певних політичних сил в Україні дискредитувати та відправити у відставку керівництво Національного антикорупційного бюро.

Раніше низка громадських організацій виступила із заявою про політично вмотивовані рішення щодо Офісу генпрокурора та Антикорупційного бюро. Зокрема, вони наполягають, що посади генпрокурора та директора Національного антикорупційного бюро України «стали розмінною монетою в політичних іграх».

Поділитись: