Хоч і в Європі ситуація з коронавірусом наразі покращується, в глобальному масштабі вона погіршується.

Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус на брифінгу 8 червня.

Він наголосив, що протягом 7 червня у світі зареєстрували 136 тисяч випадків COVID-19 — найбільше за одну добу від початку пандемії.

Майже 75% з цих випадків зафіксували в 10 країнах, в основному в Північній і Південній Америці та Південній Азії.

«В більшості країн африканського регіону надалі спостерігається зростання кількості нових випадків коронавірусу. В деяких географічних районах повідомляють про випадки захворювання, але в більшості країн регіону зареєстровано менше ніж тисяча випадків», — сказав очільник ВООЗ і додав, що також зростання кількості нових випадків фіксують в деяких частинах Східної Європи й Центральної Азії. 

Тедрос Аданом Гебреісус наголосив, що основною загрозою таких регіонів є самозаспокоєння.

«Ми як і раніше закликаємо до активного спостереження, щоб гарантувати, що вірус не повернеться, особливо в зв'язку з тим, що масові зібрання всіх видів починають відновлюватися в деяких країнах», — сказав чиновник. 

3 червня у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що в Україні стабілізується ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу COVID-19.

У світі з початку епідемії COVID-19 виявили у 7 млн 91 тисячі 667 людей, з них 406 195 померли та 3 млн 461 тисячі 619 одужали. Продовжують лікуватися понад 3 мільйони.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: