Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Черненко прокоментував інформацію, оприлюднену журналістом Олександром Дубінським, про нібито атаку на серіал «Слуга народу 3». В ефірі Громадського депутат визнав, що голос на оприлюднених аудіозаписах розмов належить йому, однак назвав листування фейковим.

«Так мій голос, але (аудіозапис, — ред.) з кількох розмов скомпільовано і змонтовано», — сказав Черненко, коментуючи оприлюднені журналістом Дубінським дані.

Він наголосив, що раніше публічно завжди висловлював позиції, що у серіалі «Слуга народу 3» є всі ознаки передвиборної агітації. «Це і назва серіалу, це і участь самого кандидата… Але я ніде не говорив і не казав про недопуск серіалу», — додав депутат.

Коментуючи свою фразу на аудіозаписі «закрити серіал», Черненко сказав: «Це приватна розмова, я не говорив про юридичні терміни… я говорив у приватній розмові на такій самій мові, мається на увазі юридичне обґрунтування визнання такого серіалу передвиборчою агітацію, далі питання — не до мене», — сказав він.

Черненко наголосив, що скріншоти нібито його переписки з помічником президента — фейкові. «Переписки такої не було, говоримо виключно про аудіофайли», — наголосив депутат.

На питання, чи має Черненко вплив на КВУ, він відповів: «Я знаю, позиція організації по серіалу, вона теж була заявлена публічно...».

Раніше журналіст Олександр Дубінський опублікував відео зі скріншотами та аудіозаписами, в яких нібито депутат БПП Олександр Черненко погоджує з помічником президента атаки на серіал «Слуга народу 3». Для цього нібито планують використовувати ЦВК і Нацраду з телебачення і радіомовлення. За інформацією, нібито отриманою Дубінським, згодом від Адміністрації президента прийшла вказівка написати звернення від імені Комітету виборців (КВУ).

Нагадаємо, громадське об'єднання «Комітет виборців України» закликало кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити трансляцію фільму «Слуга народу 3» з виборчого фонду, оскільки вбачає в показі стрічки передвиборчу агітацію на його користь.

Активісти Громадянської мережі ОПОРА заявили, що безкоштовні концерти Студії «Квартал 95» можна вважати підкупом виборців на користь Володимира Зеленського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ VoxCheck: Володимир Зеленський — про НАТО та МВФ

Нагадаємо, 25 січня Зеленський подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти. Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: