Трамп спричинив черговий сканадал своїм висловлюванням про іммігрантів, Цукерберг анонсував зміну алгоритму у роботі стрічки Facebook, а новою головою наглядової ради НАК Нафтогаз України обрали Клер Споттісвуд.

Громадське підготувало вечірню добірку головних новин 12 січня:

Президент США Дональд Трамп нецензурно висловився про іммігрантів із Гаїті, Сальвадору та африканських країн під час зустрічі у Білому домі, коли американські законодавці стали на захист двосторонньої міграційної угоди.

«Чому ми взагалі приймаємо всіх цих людей із цих забитих країн?», — заявив Трамп, говорячи про африканські країни та Гаїті. 

В ООН обурилися образливими словами президента Трампа, а його висловлювання назвали «шокуючим та ганебним», а представники уряду Ботсвани викликали посла США.

У Чехії активістка руху Femen кинулася до чинного президента країни Мілоша Земана, коли той прийшов до виборчої дільниці для голосування на виборах глави держави.

Засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив, що компанія незабаром підкорегує алгоритм формування стрічки соцмережі, а користувачі відтепер бачитимуть більше новин від своїх друзів та близькіх, та менше реклами та новин від новинних сайтів.

Головою наглядової ради НАК Нафтогаз України обрали Клер Споттісвуд. Рішення ухвалили на першому засіданні нового складу наглядової ради 22 грудня 2017 року.

У школах Івано-Франківська до 21 січня продовжили зимові канікули через випадки захворювання на кір.

Тим часом у Києві кількість хворих на кір зросла до 74 людей.

ЧИТАЙТЕ: Кір в Україні: чи можна говорити про епідемію?

У Києві у ніч з 11 на 12 січня помер останній з організаторів і учасників повстання в концтаборі Собібор Аркадій Вайспапір.

Відкритий лист, підписаний французькою актрисою Катрін Деньов та ще 100 жінками, опублікований у французькій газеті Le Monde 9 січня, насупереки колективному «порушникові мовчання», збурив громадськість у всьому світі. Чи дійсно позиція Катрін Деньов та інших підписанток листа є «французькою відповіддю американкам» та чи все так однозначно із сприйняттям сексуальних домагань у Франції — розбиралося Громадське:

Сексуальна свобода, пуританство, фемінізм: що треба знати про відкритий лист Катрін Деньов

Поділитись: