Світ / США

Слідство у справі про втручання РФ у вибори США можуть завершити за півроку — глава комітету з розвідки

Bloomberg
Світ/США/Слідство у справі про втручання РФ у вибори США можуть завершити за півроку — глава комітету з розвідки
Зберегти
Вигляд
Слідство у справі про втручання Російської Федерації у президентські вибори США у 2016 можуть завершити у першій половині 2019 року.

Про це заявив глава комітету з розвідки, сенатор Річард Берр, передає Bloomberg.

Сенатор зазначив, що комісія сенату США, яка займається розслідуванням втручання РФ у вибори, працюватиме ще щонайменше півроку. За його словами, комісія не зможе представити підсумкову доповідь раніше цього терміну.

Берр нагадав, що наразі тривають допити свідків. Він також зазначив, що не певен, що слідство зможе залучити до громадських слухань таких ключових фігур, як-от сина Дональда Трамп.

17 листопада президент США Дональд Трамп заявив, що завершив відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання в американські президентські вибори

Раніше стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Пов`язані новини