Міністерство транспорту Словаччини повідомило про запуск прямого залізничного сполучення Кошице-Мукачево. Поїзди почнуть курсувати з 9 червня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту Словаччини.

Відповідні поїзди запустять після літньої зміни графіку руху. Загалом, курсуватиме 2 пари словацьких поїздів, їздити вони будуть щоденно.

«Я радий, що нам відносно швидко вдалося домовитися про запуск нового залізничного сполучення, який, безумовно, допоможе всьому регіону. Залізничне сполучення між Мукачевом та Кошице допоможе зробити цей регіон (Східну Словаччину — ред.) більш привабливим для туристів, а також сприятиме появі нових робочих місць», — повідомив міністр Транспорту Словаччини Арпад Ерсек.

Раніше повідомлялось, що до Мукачева прибув перший тестовий поїзд словацької залізничної компанії. Регулярне сполучення Кошице-Мукачеве планували запустити у червні 2019 року.

Зазначимо, що раніше свій інтерес до здійснення залізничних рейсів до Мукачева висловили у приватній залізничній компанії RegioJet.

Однією з ключових перешкод, чому наразі не можна здійснювати прямі залізничні перевезення у напряму до України з ЄС є те, що в ЄС та в Україні колії мають різну ширину. Єдина колія європейського зразка, що сполучає українське місто та ЄС прокладена з Мукачева. Зокрема, минулого року нею пустили поїзд сполученням Мукачево-Будапешт.

Поділитись: