Народна депутатка від фракції «Слуга народу» та голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики Галина Третьякова відхрестилася від своїх слів про «дітей низької якості», заявивши, що термін «якість дітей» — не її.

Про це вона заявила під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради 30 червня.

«Термін — «якість дітей» — не мій. Те, що я його використовувала в публічній площині, я вибачаюсь перед всіма українцями й тими, хто сприйняв так, що я якимось чином не хочу захищати українців. Термін не мій, його використовував Гері Беккер — нобелівський лауреат... Усі діти прекрасні, божий дар», — зазначила депутатка.

«Йдеться не про бідність, чим ви маніпулюєте. Йдеться про те, що соціальна політика повинна бути спрямована не від бідних до бідних, а від багатих до бідних. І те, що ви робите, це негідна поведінка. Жоден інформаційний кілер не переконає мене у зворотному», — додала вона.

Також Третьякова завила, що проти неї ведеться «проплачена кампанія».

«Проти мене ведеться системна проплачена кампанія — у мене є вороги, і маємо розуміти, що це не тільки мої вороги, бо ці люди, які прагнуть за будь-яку ціну зберегти джерела свого особистого збагачення коштом іншого українця, вони хочуть, щоб система соціального захисту залишалася такою, як і всі ці 30 років незалежності, забезпечуючи їхніх дітей і внуків розкішним життям за народний кошт», — зазначила парламентарка.

Вона вважає, що ця «кампанія» свідчить про те, що «команда наступила на хвіст інтересам впливових людей», оскільки зупиняє грошові потоки із бюджету на збагачення окремих людей.

Серед таких «ворогів» Третьякова назвала Федерацію профспілок та представників старих еліт, які, з її слів, у свій час «формували ці потоки».

Нагадаємо, Третьякова опинилася у центрі уваги після вебінару, в якому вона сказала, що діти, яких народжують заради матеріальної допомоги, є дітьми «низької якості».

23 червня у мережі опублікували відео, в якому голова «Слуги Народу» Олександр Корнієнко під час розмови з головою фракції партії у парламенті Давидом Арахамією говорить нібито про колегу Ірину Аллахвердієву, що вона «робоча баба, як корабельна сосна». Сам Корнієнко спочатку сказав, що запис змонтований.

Однак, 24 червня, Корнієнко вибачився за сексизм і пояснив, що більша частина його слів стосується не Аллахвердієвої, а миколаївського політика Тетяни Домбровської.

Домбровська прокоментувала цей інцидент.

Поділитись: