Фракція «Слуга Народу» обговорять питання ймовірної відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на засіданні ввечері 1 червня.

Про це в етері телеканалу «Еспресо» заявив глава парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

За його словами, при ухваленні рішення «слуги народу» керуватимуться передусім дієвістю розслідувань нещодавніх резонансних справ — стрілянини в Броварах і зґвалтування поліцейськими жінки в Кагарлику.

Водночас Монастирський додав, що остаточного рішення з приводу подальшої долі Авакова ще немає.

«Відверто [кажучи], позиції ще не сформовано. Ми на фракції [це питання] ще не обговорювали, в нас засідання відбудеться у понеділок (1 червня — ред.) увечері, якраз після засідання профільного комітету. Ми, звичайно, це будемо обговорювати», — сказав депутат.

Зазначимо, що ситуацію з побиттям та зґвалтуванням жінки у відділенні поліції в Кагарлику 1 червня обговорюватиме правоохоронний комітет Ради, який очолює Монастирський. Але засідання буде закритим.

Раніше Денис Монастирський заявив, що хоче «доведення бездіяльності» міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, щоби вимагати його відставки.

Водночас на тлі стрілянини в Броварах та катування і зґвалтування жінки поліцейськими в Кагарлику фракція «Голос» виступила з вимогою відправити Авакова у відставку.

29 травня, після подій у Броварах Авакова «на килим» викликав президент Володимир Зеленський.

Поділитись: