Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (ліворуч), прем'єр Денис Шмигаль (по центру) та президент Володимир Зеленський, Київ, 29 травня 2020 року
Фото:

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський заслухав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо перестрілки у Броварах на Київщині, яка сталася вранці 29 травня. На зустрічі був і прем’єр Денис Шмигаль.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Те, що відбувалося, навіть сутичками не можна назвати. Це нагадувало 90-ті», — сказав Зеленський.

Аваков розповів, що конфлікт стався за участю представників фірм, які займаються пасажирськими перевезеннями у Броварах, і, за однією з версій, може бути пов’язаний з корупційними оборудками з тендерами щодо розподілу маршрутів.

«Київські перевізники покликали так званих тітушок, запросивши їх зі столиці та Вінницької області», — додав глава МВС.

Як стверджує Аваков, група з Вінниччини — співробітники однієї з охоронних фірм. Також він пообіцяв «кадрові висновки» щодо керівництва поліції Вінниччини.

«Чому випустили таку групу людей, хоч і з мисливською зброєю? Треба було реагувати. До кінця дня я зможу запропонувати, яке адміністративне реагування треба робити», — сказав міністр.

Зеленський, зі свого боку, вимагає знайти і покарати замовників.

«Також щоб на рівні уряду ми зрозуміли, як допомогти звичайним людям, майно яких постраждало в цій сутичці», — резюмував президент.

Як повідомлялося, 29 травня у Броварах на Київщині сталася перестрілка між підприємцями та нелегальними перевізниками. Зараз поліція встановлює обставини стрілянини.

У Київській області поліція ввела план-перехоплення.

Поділитись: