Служба безпеки політичної партії «Слуга Народу» почала перевірки за фактом нібито продажу всіх місць у списку «Слуги Народу» на окрузі № 97 у Київській області.

Про це повідомляє пресслужба політсили.

Трохи контексту: сьогодні, 27 вересня, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Микола Галушко у відеозверненні до президента Володимира Зеленського заявив, що виходить з партії. До Верховної Ради він обирався на 97 окрузі (Бровари).

За його словами, всі місця в списку «Слуги Народу» на місцевих виборах в його окрузі продані, а заклики боротися з корупціонерами й старими елітами — «це просто слова».

Що кажуть у партії?

Що це дуже серйозні звинувачення, оскільки «"договірняки" та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам команди». Тому служба безпеки партії почала перевірки.

Також перевірять факти, які навів керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський. Той сказав, що Галушко нібито зустрічався з політичними опонентами «Слуги Народу» на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

У керівництві партії зазначили, що довіряють партійним командам у регіонах. Тому все, що можна вирішити в місцевому партійному осередку, вирішують там.

«Водночас вищі керівні органи й особи мають достатньо інструментів впливу на керівництво осередків — і вони ними неодмінно скористаються, якщо факти «продажу місць» підтвердяться», — додали у пресслужбі партії.

Там також додали, що коли від Галушка надійде офіційна письмова заява про вихід з партії, керівні органи партії «розглянуть її у відповідному до статуту порядку». Підкреслюють, що про його вихід з фракції «Слуга Народу» у парламенті не йдеться.

Поділитись: