Шевченківський районний суд Києва відклав слухання у справі щодо вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дмитра Вороненкова.

Шевченківський районний суд Києва відклав слухання у справі щодо вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дмитра Вороненкова.

Про це Громадському повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Перенести засідання просили обидві сторони судового процесу.

Зі свого боку, сторона обвинувачення попросила відкласти слухання у зв'язку з відпусткою одного з адвокатів обвинуваченого — Олександра Лося.

З боку прокуратури теж було клопотання про перенесення засідання, тому що процедура «залучення присяжних відбулась у скороченні терміни».

Зокрема, присяжних, які розглядають справу, мали повідомити про необхідність з’явитися до суду і вручити пам’ятки щонайменше за 5 днів до початку засідання. У цьому разі минули лише три дні.

«Суд зважив на ці два доводи і ухвалив рішення про перенесення засідання на 12 вересня на 12 годину», — повідомили у прокуратурі.

23 прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у справі Вороненкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про вбитого екс-депутата РФ Вороненкова.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року в Києві біля «Прем’єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду  Януковича. Убивця Вороненкова помер у лікарні

9 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що замовником вбивства депутата Держдуми Вороненкова в Києві був екс-чоловік Максакової  — Володимир Тюрін і діяв він за вказівкою ФСБ Росії.

Тюрін заперечує причетність до вбивства Вороненкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 убивств за 2 роки: як в Україні розслідують резонансні злочини

Поділитись: