УКРАЇНА

Смерть безхатька у Києві, «листи» Порошенка до ФСБ та аварія літака у Туреччині — головні новини 14 січня

14 січня, 2018 20:21
УКРАЇНА/Смерть безхатька у Києві, «листи» Порошенка до ФСБ та аварія літака у Туреччині — головні новини 14 січня
Зберегти
Вигляд
Смерть безхатченка біля столичної лікарні, публікація грузинських ЗМІ «листа» Порошенка до ФСБ та аварія літака у Туреччині. Громадське підготувало добірку головних новин 14 січня:

Користувачі соцмереж повідомили, що у Києві біля лікарні швидкої допомоги помер безхатько, якого нібито відмовилися приймати. Водночас лікарня, біля якої було знайдене тіло безхатченка, заявляє, що чоловік не звертався за допомогою. Крім того, у поліції кажуть, що його тіло не мало ознак насильницької смерті.

Грузинський телеканал «Руставі-2» оприлюднив так зване «звернення» Петра Порошенка до ФСБ, датоване лютим 2007 року. У ньому президент нібито обіцяє не діяти «проти інтересів Росії». В АП стверджують, що «документи» є «низькопробною підробкою та фейком».

У Вашингтоні на готелі Trump International з'явилася проекція-напис із словами президента США, які він сказав про мігрантів із Африки. На будинку було написано слово «shithole», інакше «брудна діра».

Фото: скріншот

У російській Держдумі виступили з пропозицією денонсувати Договір про дружбу між РФ та Україною 1997 року. Депутат Держдуми Костянтин Затулін вважає, що договір треба розірвати у тій частині, де країни визнають територіальні кордони одна одної. 

У Туреччині пасажирський літак під час посадки промайнув злітну смугу та застряг на краю обриву. На щастя, ніхто не постраждав, усіх пасажирів з літака евакуювали.

Усіх 162-х пасажирів та екіпаж успішно евакуювали Фото: EPA

Затонув іранський нафтовий танкер, який 6 січня зіткнувся з вантажним судном поблизу Китаю а потім вибухнув. Серед 32 зниклих безвісти наразі знайдені тіла лише трьох людей.

Вчені з'ясували, що дельфіни дельфіни впізнають себе у дзеркалі уже на 7-му місяці після народження. У той час, як діти починають це робити не раніше 12 місяців.

Пов`язані новини