Водія BMW, який на смерть збив двох пішоходів та ще чотирьох людей травмував, взяли під варту на 60 діб без права внесення застави.

Київський районний суд  Одеси взяв під варту на 60 діб без права внесення застави водія BMW, який в Одесі на смерть збив двох пішоходів та ще 9 людей травмував. 

Про це повідомила кореспондентка Громадського.

Водія BMW, чоловіка 27 років, взяли під варту на 60 діб без права внесення застави, про що раніше просила прокуратура.

Такий запобіжний захід обрали водієві 10 вересня.

На апаратній нараді міський голова Одеси зазначив, що внаслідок ДТП 9 травмованих (8 постраждалих і безпосередньо водій) та 2 загиблих.

З 9 травмованих:

  • 4 надали допомогу на місці та не доставляли до лікарні;
  • 5 доставили до лікарні: курсант військової академії (нині перевели до війсьового шпиталю), безпосередньо водій автомобілю BMW, водій автомобілю Skoda (з якою зіткнувся водій BMW), пасажирка з BMW та ще один хлопець, який нині в реанімації.

Із 5 постраждалих, яких доставили до лікарні, 3 вже відпустили на амбулаторне лікування, а водія забрали до ізолятора тимчасового утримання. 

Останній 5 постраждалий перебуває у критичному стані в лікарні, повідомив Головний лікар першої міської лікарні Євген Григор'єв.

У хлопця політравма: багато переломів нижніх кінцівок та часткова ампутація правого передпліччя.

Раніше прокуратура Одещини повідомила про підозру водію BMW.

8 вересня на Фонтанській дорозі в Одесі автомобіль BMW зіткнувся з іншою машиною та вилетів на тротуар, збивши пішоходів. Спочатку поліція повідомила про 3 загиблих та 4 постраждалих, пізніше правоохоронці оновили інформацію та заявили, що внаслідок ДТП 2 людини загинули, ще 4 постраждали.

10 вересня міський голова Одеси повідомив, що внаслідок ДТП 9 травмованих (8 постраждалих та безпосередньо водій BMW) та 2 загиблих.

Радник голови поліції Одещини Руслан Форостяк розповів, що, за попередніми даними, водій BMW не впорався з керуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Смертельні дороги: як боротися з ДТП в Україні?

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

У липні Верховна Рада підтримала за основу законопроект, який пропонує запровадити покарання у вигляді позбавлення волі на 8-10 років у випадку, якщо водій у нетверезому стані спричинив смертельну ДТП.

У листопаді 2017 року МВС України пропонувало посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які скоїли ДТП у нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Світлофори не винні: чи потрібен жовтий

Доповнюємо...

Поділитись: