Світ

Сміттєзвалище у Волоколамську: МНС Росії не вводитиме режим надзвичайного стану

30 березня, 2018 08:49
Світ/Сміттєзвалище у Волоколамську: МНС Росії не вводитиме режим надзвичайного стану
Зберегти
Вигляд
У Волоколамську Московської області Міністерство з надзвичайних ситуацій не побачило передумов для введення надзвичайного стану через неприємний запах зі сміттєзвалища.

У Волоколамську Московської області Міністерство з надзвичайних ситуацій не побачило передумов для введення надзвичайного стану через неприємний запах зі сміттєзвалища.

Про це повідомив начальник головного управління МНС Росії в Московській області Сергій Полетикін, передає «РИА Новости».

«Є критерії для введення надзвичайного стану. Критерії прописані у нормативно-правових актах, у постанові уряду РФ…Ухвалене рішення про введення режиму підвищеної готовності є найбільш правильним», — заявив він.

За словами Полетикіна, режим підвищеної готовності передбачає моніторинг навколишнього середовища та інформування населення.

29 березня посадовці Волоколамського району у Росії заявили про намір ввести режим надзвичайної ситуації у регіоні.

20 березня до лікарні Волоколамська з отруєнням потрапили 57 дітей. Прокуратура почала перевірку. Повідомлялось, що діти ймовірно отруїлись внаслідок сильного викиду сірководню на звалищі «Ядрово», що у Волоколамську. 

За кілька днів щонайменше 68 дітей звернулися по медичну допомогу через погане самопочуття.

Жителі Волоколамського району кілька місяців домагаються закриття сміттєвого полігону «Ядрово» через сильний запах. Вони провели кілька великих акцій протесту. Губернатор Підмосков'я Андрій Воробйов дав доручення за три місяці позбутися смороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Місто сміттєвої слави»: що треба знати про бунт та отруєння людей у Підмосков’ї?

Пов`язані новини