Політика

Собчак запропонувала опозиціонеру Навальному стати її довіреною особою

26 грудня, 2017 00:45
Політика/Собчак запропонувала опозиціонеру Навальному стати її довіреною особою
Зберегти
Вигляд
Ксенія Собчак, яка висунула свою кандидатуру на вибори президента Росії, запропонувала опозиціонеру Олексію Навальному бути її довіреною особою.

Ксенія Собчак, яка висунула свою кандидатуру на вибори президента Росії, запропонувала опозиціонеру Олексію Навальному бути її довіреною особою.

Про це Собчак написала в Instagram після того, як Центральна виборча комісія РФ відмовила Навальному у реєстрації на вибори.

«Я неодноразово говорила, що вважаю його недопуск до виборів жахливою несправедливістю і черговою помилкою влади. Вибори — як і раніше єдиний спосіб щось змінити. Їхній бойкот — неефективний і шкідливий метод. Він не тільки не знизить явку, але збільшить відсотки Путіна. І дозволить йому отримати бажані 70 відсотків», — написала Собчак.

Вона закликала усі демократичні опозиційні сили об’єднатися, а у разі своєї реєстрації на вибори — запропонувала Навальному стати довіреною особою.

25 грудня російському опозиціонеру Навальному відмовили у реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році.  Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

Навальний оголосив «страйк виборців» після відмови йому в реєстрації.

8 лютого 2017-го в Ленінському суді Кірова Навального повторно визнали винним в розкраданні майна підприємства «Кировлес». Навальний отримав п'ять років умовно. 

Навальний офіційно був висунутий кандидатом в президенти Росії в неділю, 24 грудня. За його висунення у присутності представників ЦВК проголосували 742 учасника ініціативної групи при необхідному мінімумі в 500 чоловік.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у президенти Росії? 

Пов`язані новини