УКРАЇНА

Собівартість українського газу складає від 180 до 250 доларів — голова Укргазвидобування

4 жовтня, 2018 13:41
УКРАЇНА/Собівартість українського газу складає від 180 до 250 доларів — голова Укргазвидобування
Зберегти
Вигляд
Собівартість українського газу складає від 180 до 250 доларів — голова Укргазвидобування Вартість видобутку газу державною компанією Укргазвидобування складає від 180 до 250 доларів за тисячу кубометрів.

Вартість видобутку газу державною компанією Укргазвидобування складає від 180 до 250 доларів за тисячу кубометрів.

Про це повідомив голова компанії Олег Прохоренко в інтерв’ю виданню «Економічна правда».

«Якщо ми говоримо про вартість повного циклу — від початку буріння і видобутку до закриття свердловини, то в залежності від складності видобутку вартість може варіюватися від 180 доларів за тис кубометрів до 250 доларів за тисячу кубометрів», — повідомив Прохоренко.

За його даними, державна Укргазвидобування отримала від продажу видобутого українського газу минулого року 95-98 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що наприкінці травня Нафтогаз оголосив про початок тестових закупівель газу українського видобутку у приватних компаніях. Проте там повідомили, що продаючи газ за ціною близько 265 доларів за тисячу кубометрів не знайшли охочих продати газ за такою ціною. Тому потім там підвищили ціну закупівлі газу.

Зазначимо, що зрівняння цін на газ для населення та промислових споживачів є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

Зазначимо, що напередодні у Нафтогазі вчергове повідомили про підвищення цін на газ для промисловості на майже 10%. Наразі вартість газу для промислових споживачів перевищує вартість газу для населення у 2,4 рази.

Пов`язані новини