Війна

Спецпредставник США Волкер обговорив з Тимошенко місію ООН на Донбасі

6 лютого, 2018 09:33
Війна/Спецпредставник США Волкер обговорив з Тимошенко місію ООН на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Спецпредставник США з питань України Курт Волкер обговорив з головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко питання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер обговорив з головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко питання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Про це Волкер написав у Twitter.

«Зустрілись сьогодні з Юлією Тимошенко, щоб обговорити, як миротворці ООН могли б сприяти відновленню територіальної цілісності (України – ред.) та важливу роль українського парламенту в реалізації Мінська», — сказав Волкер.

Також вони обговорили потребу у повному вирішенні збройного конфлікту на Донбасі та недопущення його замороження.

На сайті Батьківщини повідомляється, що їх делегація на чолі з  Тимошенко перебуває у США з метою «участі у заходах за програмою Національного молитовного сніданку, а також проведення низки робочих заходів».

«Керівництво Верховної Ради проінформоване про відрядження делегації «Батьківщини» за чинною процедурою», — додали у партії.

Раніше Волкер повідомив, що Росія готова до того, аби миротворча місія ООН на Донбасі розміщувалася не лише на лінії зіткнення, а й на ширших його територіях.

ДИВІТЬСЯ: Спецпредставник США Волкер: Не вірю, що Росія вирішила вивести війська з Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини