Спікер парламенту Чечні: Геїв у нас ніколи не було, і я проти цього

27 травня, 2017 23:39
default/Спікер парламенту Чечні: Геїв у нас ніколи не було, і я проти цього
Зберегти
Вигляд
Спікер парламенту Чечні Магомед Даудов, якого правозахисники запідозрили в причетності до катування геїв, відкинув звинувачення на свою адресу та заявив, що він «категорично проти цього», адже вважає нетрадиційну сексуальну орієнтацію «ознакою виродження будь-якого народу»

Спікер парламенту Чечні Магомед Даудов, якого правозахисники запідозрили в причетності до катування геїв, відкинув звинувачення на свою адресу та заявив, що він «категорично проти цього», адже вважає нетрадиційну сексуальну орієнтацію «ознакою виродження будь-якого народу».

Про це він написав у своєму Instagram.

Даудов заявив, що публікації про його присутність під час катувань затриманих геїв у секретних в’язницях «пов'язані з його активною позицією у справі захисту сімейних цінностей».

«Саме тому намагаються приписати мені знущання над тими, кого у нас ніколи не було! Я хочу, аби ці «правдоруби» знали, що я не підіймаю руки на беззахисних людей, навіть якщо зневажаю їх», — написав Даудов.

Раніше правозахисна організація Human Rights Watch у своїй доповіді оприлюднила заяву, що Даудов особисто був присутній під час знущання над затриманими за підозрою в гомосексуальності в «секретних тюрмах».

Пізніше представник секретаріату парламенту Чечні Делімхан Джамалдінов, коментуючи заяву правозахисників щодо катувань геїв, заявив, що глава парламенту не має наміру обговорювати «домисли журналістів».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# ЛГБТ
Пов`язані новини