У справі про вбивство журналіста Павла Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного.

Національна спілка журналістів України вимагає від української влади якнайшвидшого розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета і публічного звіту слідства про його результати.

Заяву у переддень другої річниці загибелі журналіста поширив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

«На превеликий жаль, убивство Павла Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим. Це завдає болю не лише рідним і близьким Павла, його друзям і колегам. Відсутність прогресу в цій резонансній справі — це тривожний сигнал для всієї журналістської спільноти, для суспільства в цілому: безкарність за злочини проти медійників породжує нові злочини», — зазначив Томіленко.

Також НСЖУ вимагає провести восени 2018 року парламентські слухання з питань свободи слова та безпеки роботи журналістів в Україні.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста. Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування.

10 травня 2017 року журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

В СБУ заявили, що за майже 2 роки слідство не зібрало доказової бази у справі про вбивство Шеремета

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співзасновник OCCRP про вбивство Шеремета: Влада свідомо не докопується до правди

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile