Співак Роберт Сільвестр Келлі, відомий як R Kelly
Фото:

R Kelly/Facebook

Американському співаку Роберту Сільвестру Келлі, відомому як R Kelly, офіційно висунули обвинувачення у 10 випадках сексуального насильства при обтяжуючих обставинах. Музикант має з’явитися в суд Чикаго 8 березня.

Деякі з епізодів, у яких звинувачують співака, стосуються чотирьох неповнолітніх віком від 13 до 16 років.

Адвокат 52-річного R Kelly заявив, що його клієнт заперечує будь-які обвинувачення. Співака викликали до суду в Чікаго, бо він мешкає там.

Як зазначає BBC, упродовж десятиліть жінки та дівчата звинувачували R Kelly в сексуальних злочинах, але він завжди заперечував їхні заяви і ніколи не притягався до кримінальної відповідальності. В 2019 році вийшов фільм з шести частин під назвою Surviving R. Kelly, в якому показані жінки, які ймовірно є жертвами сексуального насильства з боку Келлі.

R Kelly — американський співак, продюсер, музикант у стилі R&B, ритм-н-блюз. У 1998 році він став володарем трьох премій «Греммі».

Як повідомлялося, бренд Supreme створив футболки з жінками, які звинуватили Трампа у домаганнях.

У 2016-му повідомлялося, що Трампа звинуватили в домаганнях вже 12 жінок.

Нагадаємо, адвокат Трампа Майкл Коен подав до суду на порноакторку Стеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) через розголошення інформації про її стосунки з Дональдом Трампом.

Пізніше сама Кліффорд розповіла про погрози через розголошення її зв'язку з Трампом.

Кліффорд подала позов до Верховного суду Лос-Анджелеса, в якому заявила, що укладена нею угода про нерозголошення інформації про зв'язки з Трампом недійсна. У цьому ж позові вона повідомила про те, що зв'язок з Трампом у неї був в 2006-2007 роках.

Поділитись: