Керівництво компанії Amazon випустило розпорядження для співробітників видалити додаток TikTok з усіх пристроїв, що мають доступ до корпоративної пошти. Потім, щоправда, заявили, що наказ був помилковим.

Про це повідомляє The New York Times.

У відправлених електронних листах керівництво компанії заявило, що через «загрозу безпеці» співробітники повинні видалити додаток з будь-яких пристроїв, які підключені до корпоративної пошти.

Однак за майже 5 годин в Amazon заявили, що розсилка цього наказу була проведена помилково.

«Наразі, в нашій політиці немає ніяких змін щодо TikTok», — зазначила прессекретар компанії Крістін Браун.

Зазначимо, що напередодні державний секретар США Майк Помпео натякнув, що у США розглядають можливість повної заборони TikTok. Серед причин — начебто його співпраця з владою Китаю.

Раніше TikTok і ще 58 китайських додатків заборонила Індія на тлі зростання напруження між двома країнами. Приводом до цього став інцидент на спірній прикордонній території, внаслідок якого загинули щонайменше 20 індійських військових.

Раніше сервіс TikTok, що належить китайській компанії ByteDance, оголосив, що впродовж найближчих днів припинить роботу на території Гонконгу у зв'язку з ухваленим Китаєм законом про національну безпеку в цьому автономному районі.

Завдяки цьому закону китайська влада зможе в обхід місцевого уряду карати за дії, які у Пекіні розцінюватимуть як такі, що загрожують національній безпеці та підривають державну владу в Гонконгу, який має статус автономії.

Поділитись: