Війна

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим

22 листопада, 2017 00:46
Війна/Спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим
Зберегти
Вигляд
Працівники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували колону військової техніки, яка рухалася у напрямку Луганська.

Працівники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували колону військової техніки, яка рухалася у напрямку Луганська.

Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

«Патруль СММ зафіксував колону машин у складі не менше 6 вантажних автомобілів військового типу, 2 бронетранспортерів, 1 встановлену зенітну установку (ЗУ-23), а також понад 20 громадянських автомобілів без номерів із щонайменше 50 військовими особами на автодорозі в районі Дебальцевого Донецької області. Подібна (імовірно та ж) колона, що рухалася в напрямку Луганська, була пізніше зафіксована іншим патрулем СММ в с. Весела Тарасівка (15 км на захід від Луганська)», — ідеться у повідомленні.

Також спостерігачі місії констатували наявність авто та людей у військовій формі навколо будівлі так званого «Міністерства внутрішніх справ ЛНР».

У зв'язку з загостренням ситуації на окупованому Донбасі президент Петро Порошенко позачергово скликав Воєнний кабінет РНБО.

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

До цього ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета у тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки «ЛНР» і виселив його звідти. 

Зазначимо, що на наступний день, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиціта заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

Пов`язані новини