Засудженого в Криму за «підготовку диверсій» українця Андрія Захтея етапували із СІЗО до виправної колонії №1 в анексованому Сімферополі.

Засудженого в Криму за «підготовку диверсій» українця Андрія Захтея етапували із СІЗО до виправної колонії №1 в анексованому Сімферополі.

Про це «Крим.Реалії» повідомила дружина Захтея Оксана.

За її словами, про це їй стало відомо напередодні. «Андрія перевели з СІЗО в колонію, яка знаходиться в Сімферополі. Для мене це дуже хороша новина, оскільки Андрій залишиться відбувати покарання в Криму», — пояснила вона.

За її словами, ще коли він перебував у Сімферополі і вирішувалося питання, куди його етапувати, вона писала запити і прохання у ФСВП (Федеральну службу виконання покарань Росії) з проханням залишити чоловіка відбувати покарання в Криму.

«Це пов'язано з його станом здоров'я і тим, що у нас є малолітня дочка, і мені легше буде їздити до Андрія, якщо він залишиться в Криму. Чесно скажу, я рада, що моє прохання почули», — розповіла Оксана Захтей.

Нагадаємо, у лютому підконтрольний окупаційній владі Криму визнав Захтея винним «в підготовці диверсій» на півострові в 2016 році і засудив до шести з половиною років колонії суворого режиму.

У справі кримських диверсантів також проходить громадянин України Панов Євген Олександрович.

Фігуранти справи «кримских диверсантів» Євген Панов і Андрій Захтей раніше утримувалися в московському СІЗО «Лефортово».

Захтея згодом перевели у сімферопольське СІЗО з московського СІЗО Лефортово.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З таксиста в «диверсанти»: в окупованому Криму засудили українця Захтея

Поділитись: