УКРАЇНА

Справа Іл-76: Суд відмовив генералу Назарову у проведенні повторної експертизи

27 листопада, 2017 15:17
УКРАЇНА/Справа Іл-76: Суд відмовив генералу Назарову у проведенні повторної експертизи
Зберегти
Вигляд
У клопотанні адвокатів Назарова йшлось про те, військові експерти, які надали висновки в справі про загибель Іл-76, не можуть бути визнані належними експертами, оскільки знаходяться в його підпорядкуванні.

Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив без задоволення клопотання про повторну експертизу від захисту генерала Віктора Назарова, якого визнали винним у службовій недбалості, що призвела до катастрофи військового літака Іл-76 в Луганському аеропорту влітку 2014 року.

Зокрема у клопотанні адвокатів Назарова йшлось про те, військові експерти, які надали висновки в справі про загибель Іл-76, не можуть бути визнані належними експертами, оскільки знаходяться в його підпорядкуванні.

Наступне засідання у справі відбудеться 4 грудня об 11:00.

На засіданні 3 жовтня суд відмовив генералу Назарову у повторному дослідженні доказів та допиті свідків.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу був збитий літак Іл-76МД. Він загорівся і впав.

На борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади і 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.

27 березня 2017 року Петропавлівський райсуд Дніпропетровської області визнав винним у службовій недбалості у справі про ІЛ-76 і засудив до 7 років позбавлення волі генерал-майора Віктор Назарова.

ДИВІТЬСЯ: Катастрофа Іл-76 під Луганськом: історія, розслідування, вирок.

ЧИТАЙТЕ: Справа ІЛ-76: генералів під час війни (не) судять

Детальніше про хід розслідування у справі про катастрофу Іл-76 читайте у публікації Громадського.

Пов`язані новини