Судове засідання у справі прикордонника Сергія Колмогорова, якого звинувачують у вбивстві цивільної у Маріуполі в 2014 році, перенесли на вересень 2018 року.

Судове засідання у справі прикордонника Сергія Колмогорова, якого звинувачують у вбивстві цивільної у Маріуполі в 2014 році, перенесли на вересень 2018 року.

Причина — на засідання не з’явився один із адвокатів Колмогорова, а також головний свідок обвинувачення — Євген Рижков — чоловік вбитої жінки.

Про це Громадському повідомив Олег Медведчук — керівник бойового угруповання підрозділів Держприкордонслужби в секторі «М» АТО (2014р) у якому служив Колмогоров.

До того ж Медведчук розповів, що Сергій Колмогоров зараз  перебуває на службі за контрактом у Збройних Силах України в морській піхоті.

Наступне судове засідання призначили на 11 вересня о 13.00 в Орджонікідзевському районному суді міста Маріуполя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засуджений за вбивство: чому суд відпустив прикордонника Колмогорова?

Колмогорова звинувачують у вбивстві пасажирки автівки, обстріляної прикордонниками на блокпосту під Маріуполем 9 вересня 2014 року.

Раніше сам Колмогоров заявив у коментарі Громадському, що вважає дії своїх командирів та товаришів по службі правильними.

Колмогоров та інші працівники ДПСУ відкрили вогонь по автівці за наказом командира. Він наказав стріляти, оскільки авто, яке прямувало до блокпосту, не реагувало на вимогу зупинитись.

6 листопада 2017 року Вищий спеціальний суд з розгляду кримінальних та цивільних справ відправив на перегляд справу прикордонника Сергія Колмогорова, якого засудили у вбивстві пасажирки автівки поблизу Маріуполя.

Суд вирішив скасувати вирок Приморського суду Маріуполя та ухвалу Апеляційного суду Донецької області щодо Колмогорова і призначити новий розгляд справи.

Прокуратура просила суд залишити у силі вирок Колмогорову.

Адвокати прикордонника вимагали закрити справу та звільнити обвинуваченого.

Вищий спецсуд розглядав рішення апеляційного суду Донецької області, який залишив в силі вирок Маріупольського суду, що засудив Колмогорова до 13 років ув‘язнення за вбивство і перевищення службових повноважень за ст. 115, ч.1, та ст. 365, ч. 3. Кримінального кодексу України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile