Шевченківський райсуд Києва продовжив на два місяці тримання під вартою Андрію Антоненку, фігуранту справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. Прихильники підозрюваного перекрили дорогу, між ними та поліцією сталися сутички.

Про перекриття дороги повідомляє поліція Києва.

«Правоохоронці проводять з громадянами роз’яснювальну роботу аби відновити правопорядок та забезпечити безперешкодний проїзд службового автотранспорту», — йдеться у повідомленні.

Роз'яснювальна робота у підсумку завершилася сутичками, було чутно вибухи. Це, зокрема, є на відео з-під суду.

Блокували прихильники Антоненка виїзд з території суду, би правоохоронці не змогли вивезти підозрюваного. Ще одна трансляція (є лайка).

Столична поліція порушила справу за ч. 1 ст. 343 «Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця» Кримінального кодексу.

Як передає кореспондентка hromadske з місця події, пізніше прихильники Антоненка вирішили їхати додому до генпрокурора Ірини Венедіктової, щоби вимагати від неї звільнити Антоненка, бо генпрокурор може звертатися до суду з таким проханням.

«Після того, що ми тут побачили ми зобов'язані звернутися до неї. Ця бійка на руках Ірини Венедиктової», — сказав один з учасників акції.

Також поліція діалогу прокоментували нам конфлікт: «Активісти заблокували рух автозаку наметом та автомобілем. Поліція намагалася забезпечити виїзд, сталися сутички. Постраждалих нема, нікого не затримали».

Поділитись: