Суд відправив під варту блогера Олександра Барабошка, але відпустив під домашній арешт політтехнолога Володимира Петрова, яких підозрюють в організації секс-скандалу за участі чоловіка першої заступниці голови Державного бюро розслідувань Ольги Варченко Олександра.

Запобіжний захід для Барабошка та Петрова розглядав 30 листопада Печерський райсуд Києва.

Під час відкритого засідання суду Барабошку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці із альтернативою застави у 3 мільйони гривень.

Запобіжний захід для Петрова розглядали у закритому режимі згідно з законом про захист персональних даних.

Адвокат Петрова Юрій Іващенко повідомив Громадському, що суд відмовив прокуратурі у триманні під вартою його клієнта і відправив його під цілодобовий домашній арешт на 60 діб.

Нагадаємо, 29 листопада військова прокуратура затримала в Києві Петрова. Вдома у нього, а такожу у блогерів Барабошка та Василя Крутчака пройшли обшуки.

Нагадаємо, що 7 листопада, Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація». Дружиною Варченка є перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. У коментарі Громадському Варченко заявила, що перепсика з погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. На її думку, ця ситуація пов’язана із її професійною діяльністю. Більше того, Ольга Варченко заявила, що «знає, кому це вигідно».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)вигадана історія: що сталося між імовірно студенткою КПІ та ймовірно силовиком Варченком

Поділитись: