УКРАЇНА

Адвокати Януковича звернулися до поліції після призначення судом дебатів

19 квітня, 2018 20:30
УКРАЇНА/Адвокати Януковича звернулися до поліції після призначення судом дебатів
Зберегти
Вигляд
Адвокати екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко під час засідання в Оболонському суді викликали поліцію і написали заяву про скоєння колегією суддів злочину.

Адвокати екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко під час засідання в Оболонському суді викликали поліцію і написали заяву про скоєння колегією суддів злочину.

Про це у Facebook повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк.

«Подаємо заяву про скоєння злочинів, передбачених ст. 374 (порушення права на захист), ст. 397 (перешкоджання діяльності представника) Кримінального кодексу України», — зазначив Сердюк.

Журналістка Ірина Ромалійська оприлюднила фото адвокатів, які пишуть заяву про «скоєння суддями злочину».

 

Нагадаємо, суд у справі про держзраду Януковича 19 квітня оголосив про завершення стадії судового слідства та перехід до стадії судових дебатів.

Адвокати екс-президента Януковича у залі суду висловили протест і покинули засідання. «Це рішення незаконне, що не допитані всі свідки. Це рішення прийнято під політичним тиском. У нас не допитані більше 10 свідків захисту», — заявив адвокат Віталій Сердюк.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини