УКРАЇНА

Справу за новими звинуваченнями активіста Балуха у Криму передали до окупаційного суду

19 грудня, 2017 00:51
УКРАЇНА/Справу за новими звинуваченнями активіста Балуха у Криму передали до окупаційного суду
Зберегти
Вигляд
Представники окупаційних органів у Криму передали справу українського активіста Володимира Балуха до «суду».

Представники окупаційних органів у Криму передали справу українського активіста Володимира Балуха до «суду».

Про це повідомив адвокат Дмитро Дінзе.

«Завершилося попереднє слідство у кримінальній справі Балуха, вчора підписали протокол ознайомлення з матеріалами справи. Справа йде до суду», — написав він.

Адвокат додав, що в рамках кримінальної справи відмовилися притягувати до відповідальності працівника ізолятора тимчасового тримання, який спровокував конфлікт з підзахисним.

Володимиру Балуху висунули нове звинувачення 6 грудня за статтею «Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства».

Нову кримінальну справу проти Балуха відкрили у серпні 2017 року після того, як він і його адвокат подали скаргу до поліції на незаконні дії начальника Раздольненського ІТУ Валерія Ткаченка, який ображав та вдарив активіста. У відповідь Ткаченко подав свою скаргу проти Балуха і 22 серпня 2017 року Слідчий комітет РФ порушив проти нього кримінальну справу.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха з СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили у медичному обстежені.

ДИВІТЬСЯ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Пов`язані новини