ENRU

Спроба захоплення підприємства на Кіровоградщині: прокуратура почала розслідування

Прокуратура Кіровоградської області розпочала розслідування за фактом перевищення службовцями Національної поліції, спеціального підрозділу «КОРД» та Національної гвардії під час забезпечення громадського порядку у селі Бережинка Кіровоградського району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 365 про перевищення влади Кримінального кодексу України.

Встановлено, що на території підприємства були представники громадської організації «Внутрішній корпус батальйону Донбас».

«В ході з’ясування поліцією дійсної мети прибуття та законності дій цих осіб... виникла сутичка між правоохоронцями та представниками громадської організації», — йдеться у повідомленні.

В результаті сутичок поліцейські «спричинили тілесні ушкодження декільком особам».

По всім фактам побиття призначено судово-медичні експертиз, додали в прокуратурі. Досудове розслідування триває.

У червні 2017-го року на Кіровоградщині поліція затримала 31 особу за спробу рейдерського захоплення будівлі сільгосппідприємства. 

На місці інциденту були місцеві жителі, прибули бійці батальйонів «Донбас» і «Айдар» та поліція, між якими сталися сутички.

За даними МВС, конфлікту передувала спроба рейдерського захоплення підприємства шляхом зміни власника у реєстрі.

Згідно з висновками Київського інституту судової експертизи, підпис власника ферми було підроблено. У той же час, експертиза обласної прокуратури підтвердила достовірність підпису.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram