УКРАЇНА

США додали українську компанію «ДАРТ» до антиіранських санкцій

6 червня, 2018 22:14
УКРАЇНА/США додали українську компанію «ДАРТ» до антиіранських санкцій
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати додали до нового списку антиіранських санкцій українську компанію Dart Airlines через співпрацю з іранською авіакомпанією Caspian Airlines.

Сполучені Штати додали до нового списку антиіранських санкцій українську компанію Dart Airlines через співпрацю з іранською авіакомпанією Caspian Airlines.

Про це йдеться в документі на сайті Федерального реєстру США.

Caspian Airlines раніше потрапила під санкції через підтримку військової гілки виконавчої влади Ірану шляхом перевезення персоналу та заборонених матеріалів, зокрема зброї, з Ірану до Сирії.

«За допомогу, спонсорство, надання фінансової, матеріальної, технічної, фінансової або іншої підтримки», — йдеться у повідомленні про запровадження санкцій.

Список нових санкцій мають оприлюднити 7 червня.

У вересні 2017 року США вже запроваджували обмежувальні заходи проти української авіакомпанії через співпрацю з іранськими перевізниками.

Українська компанія «ДАРТ» була заснована в 1997 році. Вона пропонує регулярні і чартерні рейси з перевезення пасажирів і вантажів, а також оренду повітряних суден. ДАРТ виконує рейси в Албанію, Грузію, Грецію, Італію та Чорногорію.

Раніше п'ять іранців потрапили до списку персональних санкцій США.

У квітні США закликали союзників у світі ввести санкції проти Ірану для обмеження його ракетної програми.

10 травня США розширили список персональних санкцій проти членів іранської військової організації Корпус вартових Ісламської революції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ядерні суперечки: що треба знати про угоду з Іраном

Пов`язані новини