Світ

США закликали союзників у світі ввести санкції проти Ірану

29 квітня, 2018 00:56
Світ/США закликали союзників у світі ввести санкції проти Ірану
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати закликають країни Європи та інші держави запровадити санкції проти Ірану для обмеження його ракетної програми.

Сполучені Штати закликають країни Європи та інші держави запровадити санкції проти Ірану для обмеження його ракетної програми.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що у зв'язку з цим новий держсекретар США Майк Помпео прибув до Саудівської Аравії 28 квітня.

Директор з політичного планування в Держдепартаменті США Брайан Хук, який разом з Помпео здійснює візит, повідомив Reuters про заклик США до обмежень проти Ірану.

«Ми закликаємо країни в усьому світі накласти обмеження на будь-яких осіб та організації, пов'язані з ракетною програмою Ірану, це також стало великою частиною дискусій з європейцями», — сказав він.

Радник додав, що запуск балістичних ракет у бік Саудівської Аравії угрупування Хату, що у Ємені, «було санкціоноване Тегераном».

«Іранські ракети продовжують війни і страждання на Близькому Сході, вони загрожують нашій безпеці і економічним інтересам, і вони особливо загрожують Саудівської Аравії і Ізраїлю», — сказав Хук.

Угода 2015 року, яка обмежує ядерну програму Ірану, не поширюється на ракетну програму країни.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон і президент США Дональд Трамп під час спільної зустріі оголосили про намір розробити нову угоду щодо ядерної програми Ірану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ядерні суперечки: що треба знати про угоду з Іраном

Пов`язані новини