Війна

США, Франція та Британія внесли до Радбезу ООН новий проект резолюції щодо Сирії

15 квітня, 2018 08:03
Війна/США, Франція та Британія внесли до Радбезу ООН новий проект резолюції щодо Сирії
Зберегти
Вигляд
США, Франція та Велика Британія у Раді Безпеки ООН представили проект нової резолюції щодо розслідування хімічних атак у Сирії.

США, Франція та Велика Британія у Раді Безпеки ООН представили проект нової резолюції щодо розслідування хімічних атак у Сирії.

Про це повідомляє AFP.

Зазначається, що в проекті резолюції Вашингтон, Париж і Лондон закликають до безперешкодного постачання гуманітарної допомоги, забезпечення припинення вогню, і вимагають, щоб Сирія «конструктивно брала участь у мирних переговорах під керівництвом ООН».

«Переговори щодо резолюції повинні початися у понеділок (16 квітня, — ред.). Але дипломати заявили, що поки не знають, коли Радбез ООН голосуватиме за проект», — пише видання.

Раніше Рада Безпеки ООН відхилила російський проект резолюції, що засуджує ракетний удар по Сирії і вимагає «припинити агресію по відношенню до арабської країни».

У ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії. Трамп назвав удари США та союзників по Сирії «досконалою місією».

Удари США, Великої Британії та Франції по Сирії підтримали  в НАТО.

Україна також підтримала удари США, Британії та Франції по Сирії.

МЗС Росії відреагувало на удари по хімоб'єктах у Сирії. Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН через удари по Сирії.

У Міноборони Франції опублікували відео удару по Сирії.

Нагадаємо, 8 квітня здійснили хіматаку на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб. Унаслідок атаки постраждали понад 1000 і загинули 70 людей.

Пов`язані новини