Асоціації біатлону США та Чехії оголосили про бойкот березневого етапу Кубка світу з біатлону, який пройде в російській Тюмені.

Асоціації біатлону США та Чехії оголосили про бойкот березневого етапу Кубка світу з біатлону, який пройде в російській Тюмені.

У заяві американців йдеться, що Росія не відповідає кодексу Всесвітнього антидопінгового агентства, а спортсменам, які приїжджають в країну, загрожує небезпека.

Також Федерація біатлону США вважає «неприйнятним» рішення проводити Кубок світу в Тюмені.

У грудні минулого року про бойкот змагань у Тюмені повідомила канадська збірна. Біатлоністи заявили, що не довіряють російській антидопінговій системі. 

У лютому Міжнародний союз біатлоністів залишив Росії право на проведення етапів Кубку світу.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Російські спортсмени, у крові яких не виявили заборонених речовин, були допущені до змагань під нейтральний прапором.

Згодом у допінг-пробі російської бобслеїстки Надії Сергєєвої виявили заборонений препарат триметазидин. Спортивний арбітражний суд  дискваліфікував спортсменку та анулював її результат на Олімпіаді. Вона разом з партнеркою Анастасією Кочержовою посіли 12 місце під час змагань з бобслею.

Допінг-тест дав позитивний результат й у російського керлінгіста Олександра Крушельницького. Спортивний арбітражний суд позбавив Крушельницького та його партнерку бронзової медалі. Нагороду в дабл-міксі тепер отримають норвезькі спортсмени.

Поділитись: