Військове командування США розглядає у якості можливих цілей для ударів у Сирії вісім об'єктів.

Військове командування США розглядає у якості можливих цілей для ударів у Сирії вісім об'єктів.

Про це повідомляє телеканал CNBC з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

За даними джерел CNBC, серед вказаних цілей два сирійських аеродроми, один дослідницький центр і фабрика, яка потенційно має відношення до виробництва хімічної зброї.

Джерело також повідомило, що сирійське командування наразі перерозподіляє літаки ВПС Сирії по аеродромах, де базуються російські ВКС.

Таким чином, Сирія розраховує на те, що США не стануть завдавати ударів по російським об'єктам.

Раніше повідомлялось, що після погрози Трампа у Сирії евакуювали головний штаб армії Асада.

Трамп раніше заявив, що атака на Сирію може статися «або дуже скоро, або зовсім не скоро».

Нагадаємо, 8 квітня на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті здійснена хіматака, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

9 квітня Організація із заборони хімічної зброї розпочала розслідування атаки в Сирії. 10 квітня уряд Сирії запропонував Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) направити команду спостерігачів для розслідування обвинувачень у проведенні хімічної атаки в місті Дума.

Постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що «на руках російського режиму є кров сирійських дітей».

Постійні представники Франції та Великої Британії при ООН Франсуа Делатр і Карен Пірс на екстреному засіданні Ради безпеки заявили про відповідальність Росії та Ірану за останню хімічну атаку в сирійському місті Дума.

Президент США Дональд Трамп заявив що ухвалить рішення протягом доби про те, чи застосувати військову силу проти влади Сирії у зв'язку із застосуванням хімічної зброї в місті Дума.

У російському МЗС відреагували на заяву Трампа про «розумні» ракети в Сирії та заявили, що ракети «слід запускати в бік терористів». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атака на Сирію може статися або дуже скоро, або зовсім не скоро — Трамп

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile