США співпрацюватимуть з будь-яким президентом України, незалежно від того, хто переможе на президентських виборах. Про це в коментарі Громадському сказав спецпредставник Держдепу з питань України Курт Волкер.

«Ми будемо працювати з Україною над всіма цими пунктами. І ми будемо працювати з будь-яким керівництвом, яке прийде до влади. Україна зробила більше за останні 2 роки, ніж за попередні 25. Але ще багато роботи попереду», — сказав Волкер.

Він зазначив, що США не підтримують жодного окремого кандидата, а підтримують принципи.

Сенатор-демократ Кріс Мерфі у коментарі Громадському додав, що США зобов'язані захищати суверенітет України, боротися з корупцією та модернізувати економіку до тих пір, поки Росія «не вийде із незаконно захоплених територій України».

«І це зобов’язання діє без огляду на те, хто є президентом країни. Ми не втручаємось в українські вибори, не даємо жодних рекомендацій. Ми лише даємо чітко зрозуміти: Сполучені Штати будуть стояти разом з українським народом і будуть стояти з керівництвом країни, попри те, який шлях вона обере», — сказав Мерфі.

Після підрахунку 100% електронних протоколів до другого туру виборів президента виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: